XXVI Niedziela Zwykła

XXVI Niedziela Zwykła - 27. 09. 2020

  1. W tym tygodniu zaczyna się miesiąc październik –  Miesiąc Różańca. Nabożeństwo różańcowe w naszym kościele w tygodniu o godz. 17.30; w niedzielę o godz. 16.30.
  2. Można rezerwować intencje mszalne na przyszły rok w godzinach otwarcia biura parafialnego. Bardzo proszę o ustalenie terminów mszy pogrzebowych.
  3. W dzisiejszą niedzielę przed kościołem zbiórka ofiar do puszek na rzecz poszkodowanych w wyniku pożaru na greckiej wyspie Lesbos. 
  4. Spotkanie rodziców dzieci, które w przyszły roku mają przyjęć I Komunię Św. odbędzie się w środę po wieczornej Mszy Św. w kościele.
  5. W tym tygodniu przypada I Piątek Miesiąca. Po rannej Mszy św. nabożeństwo do Serca Jezusowego. O godz. 15.oo wystawienie Najświętszego Sakramentu z Koronką do Miłosierdzia Bożego. Spowiedź Św. od godz. 15.3o do 17.oo. O godz. 17.oo Msza Św. dla dzieci. W Czachorowie Msza Św. o godz. 10.oo. Na wieczorną Mszę Św. zapraszamy kandydatów do bierzmowania z klas VII i VIII. Prosimy o przynoszenie kart „zgłoszenie do bierzmowania”.
  6. W sobotę po rannej Mszy Św. nabożeństwo do Serca Maryi.
  7. Obchód chorych: ks. Proboszcz w piątek po Mszy św. w Czachorowie; ks. Tomasz w sobotę ok. godz. 9.oo. 
  8. Po Mszy św. można nabyć „Przewodnik Katolicki” .