XXII Niedziela Zwykła

XXII Niedziela Zwykła - 01. 09. 2019

Ogłoszenia parafialne 01.09. 2019 r.

XXII Niedziela Zwykła

 1. W tym tygodniu zmarli : śp. Ireneusz Jankowiak z ul. Energetyka; śp. Władysława Sobkowiak z ul. Wrocławskiej – Msza pogrzebowa w poniedziałek; śp. Franciszek Polaszek z ul. ks. Olejniczaka – Msza pogrzebowa we wtorek. „Wieczny odpoczynek…”
 2. Msze Św. od poniedziałku do czwartku o godz.18.oo i 19.oo. W piątek i sobotę o godz. 7.3o i 18.oo; w Czachorowie od przyszłej niedzieli o godz. 9.oo.
 3. W poniedziałek o godz. 8:00 Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego w gostyńskim  Liceum Ogólnokształcącym.
 4. Spotkanie katechetów odbędzie się w środę o godz. 19.3o na probostwie.
 5. W tym tygodniu przypada I Piątek Miesiąca – jest to w liturgii dzień szczególnie poświęcony Sercu Pana Jezusa i Bożemu Miłosierdziu. Po rannej Mszy Św. wystawienie Najśw. Sakramentu i nabożeństwo do Serca Pana Jezusa. O godz. 15.oo Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego z Koronką.
  Spowiedź Św. od godz. 15.3o do 17.oo. O godz. 17.oo Msza Św. dla dzieci. Zapraszamy dzieci do wspólnej modlitwy o dobre przeżycie nowego roku szkolnego.
  O godz. 18.oo Msza Św. z nabożeństwem do Serca P. Jezusa. Zapraszamy kandydatów do bierzmowania.
  W Czachorowie Msza Św. o godz. 10.oo.
 6. W sobotę po Mszy Św. nabożeństwo do Serca Maryi.
 7. Obchód chorych: ks. Proboszcz w piątek po Mszy Św. w Czachorowie; ks. Wikariusz w sobotę po rannej Mszy Św. – od godz. 9.00.
 8. W przyszła niedzielę na Mszę Św. o godz. 11.3o zapraszam dzieci klas pierwszych na poświęcenie tornistrów.
 9. Archidiecezjalny Marsz dla Życia pod hasłem „Jestem tu” przejdzie ulicami Poznania w nowym terminie – w niedzielę, 15 września. Spotkanie rozpocznie o godz. 14:30 festyn rodzinny na pl. A. Mickiewicza. Następnie wyruszymy w kierunku Katedry Poznańskiej, gdzie zostanie odprawiona Msza św. Zachęcamy do włączenia się w promocję wydarzenia wśród znajomych. Pokażmy, że rodzina i życie każdego z nas to dla nas wartości fundamentalne!
  Nasza Parafia organizuje wyjazd na Marsz dla Życia, wyjazd w niedzielę 15.09. o godz. 13.3o. Zapisy w zakrystii u ks. Tomasza. Koszt busa/autokaru  w zależności od ilości osób.
 10. Przed kościołem do nabycia Przewodnik Katolicki.