XIII Niedziela Zwykła

XIII Niedziela Zwykła - 28. 06. 2020

 1. Nabożeństwo czerwcowe w poniedziałek i wtorek po wieczornej Mszy Św. 
 2. W poniedziałek przypada Uroczystość Św. App. Piotra i Pawła. Msze Św. o godz. 7.3o; 10.oo i 18.oo.  
 3. W tym tygodniu przypada I Piątek Miesiąca. Po rannej Mszy św. nabożeństwo do Serca Jezusowego. O godz. 16.oo wystawienie Najświętszego Sakramentu z Koronką do Miłosierdzia Bożego. Spowiedź Św. od godz. 16.0o do 17.oo. W Czachorowie Msza Św. o godz. 10.oo.
 4. W sobotę po rannej Mszy Św. nabożeństwo do Serca Maryi.
 5. Obchód chorych: ks. Proboszcz w piątek po Mszy św. w Czachorowie; ks. Tomasz w sobotę ok. godz. 9.oo.
 6. Od najbliższej soboty Msze Św. w Czachorowie o godz. 19.15.
 7. Kurs dla narzeczonych odbędzie się w par. św. Małgorzaty (Fara) w dniach 20 – 25 lipca o godz. 19.oo w salce lub w kościele.
 8. Po Mszy św. można nabyć „Przewodnik Katolicki”. 
 9. W związku z panującą na terytorium Polski epidemią Poznańska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę w roku 2020 nie odbędzie się w zwyczajnej formie.Jedyną formą pielgrzymki w tym roku będzie „sztafeta” księży przewodników, którzy każdego dnia będą dojeżdżać na konkretny odcinek trasy, a po jego przejściu wrócą do swoich parafii. Wszystkie inne, własne pomysły nie odbywają się w ramach PPPnaJG i nie były konsultowane z organizatorami. Ponadto nie zostały uzgodnione na drodze administracyjnej, stąd są zakazane.

  Prosimy by wszyscy pielgrzymi, którzy zamierzali w tym roku wyruszyć na szlak, poinformowali rodziny goszczące ich w swoich domach o tym, że w tym roku pielgrzymka nie odbywa się.

  Każdy kto zamierzał wyruszyć na szlak pielgrzymi zaproszony jest do pielgrzymki duchowej. Szczegółowe informacje dotyczące codziennych transmisji nabożeństw i Mszy św. z drogi zamieszczone są na stronie internetowej oraz profilu Facebook Poznańskiej Pielgrzymki oraz poszczególnych grup.

  Ks. kierownik pielgrzymki zaprasza wszystkich pielgrzymów 15 lipca na Jasną Górę na g. 12.00, by wspólnie wejść do kaplicy Matki Bożej i tam złożyć swoje intencje.

  Szczegóły na stronie internetowej Poznańskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę.

  Dla grupy 10 – gostyńskiej – harmonogram pielgrzymki duchowej oraz odbywających się w jej ramach Mszy św. znajduje się na stronie internetowej Świętej Góry (oraz na afiszu w gablocie).

  Ks. Paweł Ogrodnik COr

  Przewodnik gr. 10 (gostyńskiej)