I Niedziela Adwentu

I Niedziela Adwentu - 29. 11. 2020

  1. W tym tygodniu zmarli: 

śp. Jan Lempaszak z Czachorowa; śp. Urszula Chuda z Czachorowa; śp. Anna Przybylak z ul. Wrocławskiej – Msza pogrzebowa w poniedziałek o godz. 11.oo. „Wieczny odpoczynek”.

  1. Rozpoczynamy Adwent – czas oczekiwania na przyjście Pana. Roraty od poniedziałku do piątku o godz. 6.3o i o godz. 18.oo. dla dzieci.
  2. Świece caritas i opłatki można nabywać w niedzielę po Mszy Św. lub w tygodniu w biurze parafialnym. Ilość świec w tym roku jest ograniczona. 
  3. W tym tygodniu przypada I Piątek Miesiąca. Po rannej Mszy św.  nabożeństwo do Serca Jezusowego. O godz. 15.oo wystawienie Najświętszego Sakramentu z Koronką do Miłosierdzia Bożego. Spowiedź Św. od godz. 15.3o do 17.oo. O godz. 17.oo Msza Św. dla dzieci. W Czachorowie Msza Św. o godz. 10.oo.
  4. W sobotę po rannej Mszy Św. nabożeństwo do Serca Maryi.
  5. Obchód chorych: ks. Proboszcz w piątek po Mszy św. w Czachorowie; ks. Tomasz w sobotę ok. godz. 9.oo.
  6. W przyszłą niedzielę przed kościołem zbiórka ofiar na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie. 
  7. Nasza parafialna Caritas zwraca się z prośbą o paczki dla ludzi samotnych. Można je składać w kościele po mszach św. lub w biurze parafialnym.
  8. W tym roku, ks. Arcybiskup zawiesił odwiedziny duszpasterskie – kolędę. Mieszkańcy ul. Wichrowej zwrócili się z prośbą o poświęcenie mieszkań. Kto pragnąłby mieć poświęcone mieszkanie proszę o potwierdzenie mailem na adres parafii.

10. Po Mszy św. można nabyć „Przewodnik Katolicki